Zayıf Kıyafetleri Aziz Göstermenin Püf Noktaları

Güzel giyinebilmenin büyük olduğu düşünülse hem de doğrusu alçak kıyafetleri büyük göstermeninin püf noktaları var. Dürüst seçimlerde bulunarak sudan ucuz da zeki hemde pahalı duran kıyafetlere sahip olabilirsiniz.

Zayıf Kıyafetleri Pahalı Göstermenin Püf Noktaları

Içten üst baş seçiminin önemini hepimiz biliyoruz. Giysi seçerken aziz kıyafetler edinmek zorunda değilsiniz. Iktisadi fakat içten kıyafetleri seçerek istediğiniz lüks görüntüye öğretmen olabilirsiniz. İşte giyim seçerken bilgi etmeniz gerekenler.

Astarlara Bilgi Edin
Seçme kıyafetlerin bağırsak kısımlarındaki astarlar gözükmez. Seçtiğiniz giysilerin astarlarının gözükmemesine ihbar edin.

Dikişlerde Desene Bildiri Edin
Desenli elbiselerde dikişlere dikkat edin. Parçalar dikilirken desenin önceki olması gerekir.

Kumaşın Malzemesi
Neopren malzemeleri düşkünlük edin. Tüvit, pamuk ve keten falan örülmüş kumaşların güzide olanlarını aramalısınız.

Taklit Süet Tercih Edin
Yankı süet akis deriden daha aziz görünür. Tercihinizi bundan yana kullanın.

Fermuarlar Görünmemeli
Seçme ve akıllı kıyafetlerde fermuarlar görünmez. Rahat fermuarları düşkünlük edin.

Dar Burunlu Ayakkabılar Seçin
Dolambaçlı burunlu ayakkabıların çoğu daha alçak durur. Aşırı burunlu ayakkabılar bir kat daha uyanık biraz şefkât olacaktır.

Özel Kılık İzlenimi Yaratın
Tarzınızı siz belirleyin. Olağan parçaların dışarıya güya daha sizin göre yapılmış izlenimi veren kıyafetler seçin.

Içten Çantayı Seçin
Siyah, masum ve bej benzer cinsiyet organı olmayan tonları tercih edin. o kadar renkler, akis deriyle beraber göz kamaştırıcı yoksa pastel tonlardan kaba ileride görünüyor. Zalim dolgun bazı çanta bir kat daha abartılı dönem kullanılabilir ve daha pahalı durur.

Dekoratif Öğeleri Abartmayın
Uyanık bir dokunma hissi düzenlemek istiyorsanız kısaltılmış dantelli kıyafetleri şefkât edebilirsiniz. Pozitif dantel ucuz izlenimi yaratabilir.

Toprak Tonlarından Kaçının
Derin renklerde giysiler kullanmaktan kaçının. Bu tonlar ivedi bazı şekilde donuklaşır, nitekim göz kamaştırıcı renkler ve pastel tonları atamak çap iyisidir.

Kat Kat Seçimler Yapmayın
Tarzınıza dolayı giyinmeniz gerekiyor anca giysilerinizin kalmamış çıkması etek kısımlarını görünmesi daha pes biraz görüntü yaratacaktır.

Altın Para Aksesuarlar Kullanın
Elit altın rengindeki aksesuarlar sizin bir kat daha güzel gösterecektir. Övünç Kaynağı seçimlerinizi tarzınıza iyice yapmayı unutmayın.

Amma Kombinde Farkı Dokular Kullanabilirsiniz
Bu yöntemi elbetteki ajanda kullanımda muhabbet etmelisiniz. Bütünleyici aksesuarlar olmadan imajınız ağır daha ilginç ışık halkası gelecektir.

Saçma Ayrııntılara Ihbar Edin
Elit giysiler, dikilmiş şey dikişlerine, kumaşla tamamen benzer renkteki ipliklere sahip olmalıdır. Plastik yerine metal düğmeleri düşkünlük edin.

Ak Seçin
Beyaz kıyafetleri açık yürekli kombin ve aksesuarlar birlikte birleştirdiğinizde olduğunda aşırı daha değerli yaklaşık görüş oluşturur.

Açık Yürekli Kıyafete Demir Para Harcayın
Zeki bir abiye giyinme aziz olacaktır onun yerine sık kullandığınız kıyafetlere abluka yapmalısınız. Kesin günler göre giyim kiralamayı sevgi edebilirsiniz.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın