Tilya kürü ile hızlı yağ yakma Saraçoğlu

Tilya kürü ile kısa zamanda hızlı yağ yakmak mümkün. Yağ yaktıran kürü bir çok televizyon kanalında Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tanıtıyor ve ısrarla tavsiye ediyor.

tilya çayı
tilya çayı

 Tilya kürü / Yağ yakma konusunda özellikle online ortamda satlan ve sağlığa zarar verebilecek ilaçlar yerine bu doğal zayıflama kürünü denemenizi tavsiye ederiz. Neden ve ne şartlarda yapıldığını bilmediği ürünleri kullanarak sağlığınızı riske atmak istemezsiniz.

Doğal yağ yakıcı olan tilya kürü ile fazla kilolarınızdan hızlı şekilde kurtulabilirsiniz. Bu şekilde hem sağlığınızı riske etmemiş olacaksınız hemde ideal kilonuza hızlı şekilde ulaşa bileceksiniz.

Saraçoğlu Tilya Kürü

Tilya bitkisini daha önce hiç görmemiş olabilirsiniz hatta adını bile duymamış olabilirsiniz. Tilya bitkisi yağ yakma ve zayıflama konusunda sıkça kullanılan ve etkisinin büyük olduğunu bildiğimiz bir bitkisidir. Tilya bitkisinin diğer bilinen adı kış ıhlamuru. Tilya çayı ile doğal kilo verme ve yağ yakma hızlı şekilde gerçekleşir.

Tilya çayı yapımı

Yağ yakma kürü malzemeleri / 10 gram kuş burnu ( yaklaşık 10 adet), 2 tutam ıhlamur ve son olarak 1 tutam altın otu.

Zayıflama kürü hazırlanışı / 1 litre suyun içine yukarıda saydığımız malzemeleri ekleyerek yaklaşık 8- 10 dakika arası kaynatın. Daha sonra ılıyan karışımı süzen tilya çayı hazır.

Tilya çayı kullanımı / 1 Litre çayı 2 ye bölerek ilk yarısını tüketin. 6 saat sonra diğer yarısını da tüketin günde 1 kere uygulamanız uygundur.

Zayıflama çayı kullanarak hızlı şekilde kilo verebilirsiniz. Bu kürü mutlaka 2 hafta süre ile kullanmanız gerek, yoksa bir faydasını görmeniz mümkün değildir. Tilya çayı kürü kullanırken olumsuz bir durumda mutlaka doktorunuza başvurun.

Hamilelerin kullanmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu bir reçete değildir uygulayıp, uygulamamak sizin seçeneğiniz.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

2 thoughts on “Tilya kürü ile hızlı yağ yakma Saraçoğlu

Bir cevap yazın