Şok Diyet Listesi 4 Günde 4 Kilo Vermek

 Şok diyet listesi kullanarak hızlı şekilde zayıflamanız mümkündür. Her diyet listesi gibi bu gün size anlatacağımız şok diyette de en önemli etken listeye tamamen uymak olacak.

Şok diyet listelerinin bir diğer çok önemli maddesi ise kısa süreli uygulanmasıdır. Bu diyet listeleri uzun süreli uygulamalarda vücut yorgunluğu, halsizlik ve bazı rahatsızlıklara yol açabilir. Bu yüzden bu gün size bahsettiğimiz hızlı zayıflama yöntemi en fazla 4 gün süre ile kullanılmalıdır. 4 Günün sonunda ara verip ileride gene kullanmanız mümkündür.

Şok Diyet Listesi

şok diyet listesi
şok diyet listesi

Bu listeyi uygulamak isteyen site okurlarımızın kesinlikle hiç bir sağlık sorunu bulunmaması gereklidir. Özellikle şeker hastalığı gibi kronik hastalıkları olan okurlarımız kesinlikle uzak durmalı.

Sabah öğününe geçmeden önce size pratik bir bilgi vermek istiyorum. Sabah kahvaltı yapmadan yarım saat önce 1 bardak ılık suya 5 damla kadar limon damlatarak tüketin. Bunu şok diyet listesi uyguladığınız süre boyunca her sabah yapmanız metabolizmanın hızlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Şok Diyet Listesi, Sabah

Sabah öğünü kilo vermek için en önemli öğünüdür mutlaka kahvaltı yapılmalı ve diyet listesine uygun olmalıdır. Bir fincan yeşil çay ya da sizin tercih ettiğiniz bir doğal çay şekersiz olmak şartı ile, bol mevsim yeşilliği, 70 gram kadar az yağlı beyaz peynir ve son olarak iyi haşlanmış 2 adet yumurta.

Şok Diyet Listesi, Öğlen

Bu öğünde sizin seçtiğiniz bir çorba, zeytin yağı kullanılarak hazırlanmış bir mevsim salatası ve son olarak bir kase yağsız yoğurt tüketmeniz gerekli. Çorba seçiminizi sebze üzerine yapmanız etkisini biraz daha arttıracaktır.

Şok Diyet Listesi, Akşam

Akşam öğününde gene bir kase çorba ve mevsim salatası olacak. Bu sefer yoğurt yarım yağlı olabilir ve bir dilim tam buğday ekmeği tükete bilirsiniz. Akşam yemeğinizi en geç saat 7 de bitirmiş olun ve erken uyuyarak uykunuzu almaya çalışın.

Şok Diyet Listesi, Ara Öğün

Ara öğün olarak sabah ve öğle arası bir portakal, öğle ve akşam arası bir elma tüketebilirsiniz. Diyetin etkili olabilmesi ve vücut direncinizi sağlıklı tutmak için mutlaka ara öğünü yapmanız gerekir.

Şok Diyet Listesi Yorumları

Diyet listesini uyguladıktan sonra sitemizdeki diğer okurlarımızın da bilgilenmesi için olumlu yada olumsuz souçları lütfen yorum kısmından bize bildirin.

Şok Diyet Uyarıları

  • Bu diyeti uygularken kesinlikle spor yapmayın.
  • Bu bir doktor yada diyetisyen tavsiyesi değildir, bu yüzden uygulamak tamamen sizin kararınızdır.
  • En fazla 4 gün süre ile uygulamanız gereklidir. Daha uzun süreli kullanımlar size kötü sonuçlar çıkartabilir.
  • Beklenmedik bir sonuç görülmesi halinde diyeti bırakıp doktorunuza başvurmanız gerekir.

Bir önceki yazımız olan En Hızlı Kilo Verdiren Diyet Listesi ne göz atınız mı? Bu yazımızda size hızlı ve sağlıklı kilo verme yöntemlerini anlattık.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

2 thoughts on “Şok Diyet Listesi 4 Günde 4 Kilo Vermek

Bir cevap yazın