15 Günde soda limon çayı ile hızlı zayıflama kürü

Mucize gibi bir etki yaratan, son günlerin en iyi hızlı zayıflama diyeti olarak bilinen 15 Günde soda limon çayı ile hızlı zayıflama kürü hakkında siz okurlarımıza bilgilendirmek isteriz. İçinde bulunan soda, limon ve yeşil çay sayesinde mucizevi etkiler yaratan hızlı zayıflama kürü oldukça hızlı şekilde yayılmakta. Doğal ve yan etkisi olmayan soda, limon ve yeşil çay kürünün kullanımı, yapımı oldukça kolay olduğundan sıkça tercih edilmektedir.

Fazla kilo ve yağlarınızdan soda, limon ve yeşil çay ile hızlı şekilde kurtulma kürü

Limonun zayıflamaya etkisi nedir ?

Limon vücutta hücrelerin depoladığı yağı dışarı atma konusunda oldukça büyük etkileri vardır. Ayrıca içinde bolca bulunan C vitamini sayesinde enerji artışı sağlar, yağ yakılmasına imkan sağlar.

Sodanın zayıflamaya etkisi nedir ?

Sodayı genelde çok yedikten sonra kullanmamızın sebebi metabolizmayı hızlandırması ve hazımsızlığı gidermesidir. İçinde bulunan mineraller sayesinde kilo vermeye ve sindirim sisteminin hızlı çalışmasına yardımcı olmaktadır.

Yeşil çayın zayıflamaya etkisi nedir ?

Yeşil çayın en büyük özelliği vücutta gerekli olan tüm mineralleri karşılamasıdır. Polifenol adında bitkisel bileşen sayesinde antioksidan ve hızlı yağ yakma özelliğine sahiptir. Yeşil çay kürü etkileri bir çok bilimsel araştırmada kanıtlanmıştır.

15 Günde soda limon çayı ile hızlı zayıflama kürü malzemeleri

Zayıflama kürü hazırlamak için gerekli olan malzemeler; Suyu fazla akıtmadan kesilmiş yarım limon, 1 şişe maden suyu (soda), yaklaşık yarım litre kaynamış su ve son olarak tepeleme dolmuş 2 tatlı kaşığı yeşil çay.

15 Günde soda limon çayı ile hızlı zayıflama kürü hazırlanışı

Kaynattığımız suyun içine tepeleme dolmuş iki tatlı kaşığı yeşil çay ekliyoruz, 15 dakika demlendikten sonra yarım limonu çayımızın içine sıkalım ve kabuğuyla beraber sıktığımız limonu içine atarız. Son olarak içine bir şişe maden suyu ekleyerek hızlı zayıflama kürü hazır oluyor.

Hızlı zayıflama kürü kullanımı

Hazırladığınız hızlı zayıflama kürünü dolaba koymanıza gerek yok oda sıcaklığında öğünlerden önce içmeniz uygundur. Düzenli olarak kullanırsanız hızlı kilo vermek için en uygun diyet şeklinin bu olduğuna karar vereceksiniz.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

23 thoughts on “15 Günde soda limon çayı ile hızlı zayıflama kürü

Bir cevap yazın