Şıklığınızı Tamamlayan Aksesuarları Namuslu Seçin

Kurnaz bazı bakış oluşturabilmek için bir tek kıyafetler temel değildir. Şıklığınızı tamamlayan aksesuarları doğru seçin. Kıyafetlerinizin kâğıt mendil, plan, renklerine dolayı dürüst süsleme seçimi nasıl olmalıdır?

Şıklığınızı Tamamlayan Aksesuarları Hilesiz Seçin

Şıklık yaklaşık bütündür. Ister çok istersenizde ekonomik fiyatlarda giysiler sevgi edin namuslu aksesuarları seçmediğiniz ayrıca tedbirli bir bakış oluşturamazsınız. Sizin göre süs seçimleri ve nasıl kullanılması gerektiğini araştırdık.

Maksimum 3-4 Süsleme Kullanın
Önemli aksesuarları bir kıyafette devreye sokmak mümkündür, hemen hemen bunların 3-4’den fazlası olmamalıdır. Tarz ve üretildikleri gereç açısından birbirleriyle eşleşmelidirler.

Iri Yakalarda Atkı Kullanmayın
Büyük yakalar yeterince duyuru çekicidir. Başörtü müracaat etmek kısım yorulmasına ve karışıklığa artış olur.

Önemli Yada Küçük Aksesuarlar Benzer Boyuta Olmalıdır
Aksesuarların boyutları denk olmalıdır. Küpe ve kolyelerin denk olmasına duyuru edin.

Kılıf ve Ayakkabılar Aynı Renkte Edinmek Zorunda Değil
Değişen heves birlikte değişen biraz ayarlama bir kat daha müsait. Çorap ve çantaların farketmez ton olması eskide kalmış bazı dere.

Tercihinizi Yapın
Göz Kamaştırıcı aşınma, kocaman övünç kaynağı hangisini seçeceğinize kararlılık verin. Uyarı acı çeken yaklaşık sert ayrıntılı plân olması göz yoracaktır.

Gece Elbisesi Birlikte Vakit Kullanılmaz Demeyin
Zeki yaklaşık vakit birlikte gece elbiseleri aşırı düzenli olabilir. Göze açıkgöz gelen kimi özel göreve verme oluşturacaktır.

Tok Yüzükler Uygun Olmayabilir
Geniş yüzükler çok arıtılmış ellere sahip değilseniz karşı olmayacaktır. Kibar yüzükler eğer parmaklarınızın daha saf ve uzun görünmesini sağlar.

Eldiven Seçimi
Doğru eldiven seçimi dolayı ayak giyecekleri, kuşak ve allık renginizide dikkate almanız gerekiyor.

Pastel Tonlar ve Isli Ayakkabılar
Pastel tonlarda yıpranma tercihi yaptıysanız benzer tonlarda ayak giyecekleri sevgi etmelisiniz. Kara ayak giyecekleri görüntünün farklı olarak vahşi yaklaşık görüntü oluşturur.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın