Şevval Sam: Annem hep depresif yaşayan bir modeldi

Posta Gazetesi’ne mülâkat veren Sam, çevreye averaj verenlerin arazi haini olduğunu söyledi.

Şevval Sam: Annem hep depresif yaşamış bir insan

Leman Sam depresyonda

Annesi Leman Sam -li karşılaştırmalı hem açıklamalarda bulunan Şevval Sam, Türkiye’hem yaşanan cila olayların annesini daha kaba etkilediğini deyim etti.

Şarkıcı Sam, annesinin depresyona girme potansiyelinin hem de bir kat daha pozitif olduğunu sözlerine ekledi.

Benim göre bu arazi hainliğidir

Bitiş zamanlarda kendisini en fazla kızdıran konunun ‘yeşili devamsız etmek’ olduğunu vurgulayan Şevval Sam, “Huy, dünya güzeli sahiller, ormanlar çöplük. Ayıptır ya! Benim göre bu vatan hainliğidir. Manzarasını kapıyor için ağacı kesiyorlar. Buna kızarım. Normal olan bütün insanın ayrıca kızması gerek diye düşünüyorum.” dedi.

Şevval Sam: Annem hep depresif yaşamış bir insan

Allah kahretsin şu insanları

Şevval Sam annesi Leman Sam’ın keza bu konu dolayı depresif biraz insan kadar yaşadığını söylerken “Annem yıllardan beri bu gibi şeye şahit büyümüş ama… Katışıksız şeyden etkileniyor. Öbür zaman kimi yerde okudum. Doğruluk duygusu yüksek insanların depresyona girme potansiyeli daha fazlaymış. Annem bu anlamda özbeöz depresif yaşamış biraz adam. “Allah kahretsin diye insanları” demekle geçiyor ömrü. Kendine Güven hem de ulaşabildiğime hibe ediyorum.” şeklinde konuştu.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın