Otobüste tanıştılar otobüsle evlendiler

Adana’ayrıca 2 yıldır şoförlük fail İbrahim Farsak birlikte Hatice Gefeli, bozulan yaklaşık otobüs doğruca tanıştı. Satıcı Omuz Sırığı bir periyot devam evlenmeye saptama verdi. Adana Büyükşehir Belediyesi da çifte beklenmedik yapıp, gelin arabası kadar 2 sene önce Hatice Gefeli ile İbrahim Farsak’ın tanışmasına uyandıran 248 sayılı belediye otobüsünü gelin arabası iken görev etti. Boyunduruk, belediye otobüsüyle kentte daire çevresi attı ve otobüs önüne aileleriyle hep birden fotoğraf çektirdi.

Belediye otobüsü gelin arabası oldu

10 yıldır millet otobüsü şoförlüğü eden Hatice Gefeli, kullandıkları otobüsün gelin arabasına dönüştürülmesinden karşı mutlu olduğunu belirtti. Gefeli, “Onun arabulucu bozulduğunda ben ona yerine geçen kimse çük götürdüm ki arada hem tanıştık. Konuşmaya başladık ve bu zamana çok geldik. 2 sene ilkönce evliliği düşünmüyorduk oysa sonra elektriklenme oldu ve hayatımın aşkını bulduğuma inanıyorum” dedi. İki yıldır belediye otobüsü şoförlüğü yapan güvey İbrahim Farsak -se “Mutluluğumuzu evlilikle tüketmek istedik, akıllı da oldu” dedi. İbrahim Farsak sonra gelin Hatice Gefeli’yi hemen hemen alarak otobüsle düğün salonuna gitti.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın