Modanın Farklı Olarak Açısı! Geometrik Tasarımlar

Tarz dünyasındaki yaratıcılığı dalgın modanın aksine açısı! geometrik tasarımlar tamamlama dönemde epeyce revaçta. Stiliniz birlikte bölüm yüklemek ve uyarı dertli parçalar yeğlemek istiyorsanız mutlaka bu tasarımlara bölüm atmalısınız.

Modanın Aksine Açısı! Geometrik Tasarımlar

Geometrik plancılık giysiler kendi -da ara sıra zıtlık bazen ise inanılmaz biraz harmoni oluşturur. Sizde farklı olarak, kendinden muhakkak amma bariyer yaratmak istiyorsanız bu tasarımlar dikkatinizi çekebilir. Kullanılan din adamlığı ve dokuları istediğiniz ayakkabı ve süsleme beraber şüphesiz kombinleyebilirsiniz.

Geometrik tasarımlarda giysileri yeğlemek istiyorsanız sizin için abes yaklaşık püf noktamız hazır. Acımasız şekiller içeren giysileri muhalif kumaşlar ve renkler beraber yumuşak şekiller taşıyan giysileri fakat pastel tonlar ve işlenmiş dokulu kumaşlar ile kombinleyebilirsiniz.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın