Limonlu yoğurt kürü ile hızlı zayıflama

 

limonlu yoğurt kürü
limonlu yoğurt kürü

Limonlu yoğurt kürü ile zayıflamak, ödem eritmek ve göbekten kurtulmak oldukça hızlı ve zahmetsiz şekilde olabiliyor. Televizyonlar sayısız kez anlatılan zayıflama kürü, Prof. Dr. İbrahim Saracoglu’nun özel tarifidir.

Zayıflama kürünün içinde bulunan yoğurt, pul biber ve limon kendini fayda açısından kanıtlamış. Neredeyse tüm vücut dengesine destek olan besinlerdir. Ödem ve şişlikten kurtulmak için bu kürü uygulamanız oldukça faydalı olacaktır.

Bu tür zayıflama kürlerinin en 2 hafta süre ile kullanılması gereklidir. Bir kaç gün kullandıktan sonra bu bir işe yaramıyor diye bıraktığınız da kürün hiç bir faydasını görmeyeceksiniz.

Limonlu yoğurt kürü

Yoğurt kürü malzemeleri; Yarım limon suyu, Üç yemek kaşığı tam yağlı yoğurt, Bir çay kaşığı pul biber ( zencefilde kullanıla bilir).

Yoğurt, pul biber kürü nasıl yapılır? 

Hazırlamış olduğumuz malzemelerimizi geniş bir kapta bir araya toplayarak iyice karıştırın. Zayıflama kürü hazır olmuştur.

Yoğurt diyeti

En az iki hafta süre ile yatmadan yarım saat önce tüketmeniz gerekli. Yoğurt diyeti tüketildikten sonra kesinlikle başka bir besin alınmamalıdır.

Ödem diyeti

Pul biber ile ilgili rahatsızlığı olanların kullanmasını tavsiye etmeyiz.
Hamilerin hiç bir zayıflama kürü kullanmasından yana değiliz.
Ödem diyeti yaparken mutlaka spor yapmanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki Geniz akıntısına bitkisel tedavi adlı yazımıza  göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

3 thoughts on “Limonlu yoğurt kürü ile hızlı zayıflama

Bir cevap yazın