Limonlu yoğurt kürü ile hızlı zayıflama diyeti

Zayıflamak için çok kolay ve zahmetsiz bir yöntem olan ” limonlu yoğurt kürü ile hızlı zayıflama diyeti ” hem sağlıklı hemde hızlı kilo vermenize yardımcı olacaktır. Limonlu yoğurt kürü ile zayıflama diyeti daha önce zararlarından bahsettiğimiz ” şok diyet ” gibi sağlıksız değildir, yalnız hızlı kilo vermek için sıkça kullanılan bir yöntemdir.

Limonlu yoğurt kürü ile zayıflama diyeti en az 2 hafta süre ile uygulanmalıdır. Bir kaç gün uyguladıktan sonra vazgeçmek erken karar olur. Zahmetsiz ve sağlığa zararlı hiç bir etkisi olmayan Limonlu yoğurt kürü ile zayıflama diyeti mutlaka 2 hafta kadar uygulamanız, daha sonra faydasını görmeniz gerekli.

limonlu_yogurt_kuruLimonlu yoğurt kürü ile zayıflama diyeti malzemeleri; 3 Yemek kaşığı yoğurt ( yarım yağlı yoğurt kullanmanız tavsiye edilir ), yarım limonun iyice sıkılmış suyu ve son olarak pul biber ( pul biber yerine isteğe bağlı olarak zencefil ya da zerdeçalda ) kullanılabilir.

Limonlu yoğurt kürü ile zayıflama diyeti hazırlanışı; Yukarıda saydığımız malzemeleri ölçülerine uygun şekilde uygun bir kasede karıştırın. Limonlu yoğurt kürü ile zayıflama diyeti kürü hazır.

Limonlu yoğurt kürü ile zayıflama diyeti nasıl uygulanır; Hazırlamış olduğunuz kürü her gece yatmadan yarım saat önce tüketin, bu kürü tüketirken kesinlikle başka bir şey yememeniz önemli. Yaklaşık olarak 2 hafta sonra limonlu yoğurt kürü ile zayıflama diyeti faydalarını göreceksiniz.

 

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın