İnternette olsa olsa aranan hastalıklar

Boş ve danışanların internetteki aramalarına akraba araştırmaya için zar hastalıkları Türkiye genelinde en çok aranan hastalıklar aralarında açılış hizada ayak alırken, aramalar “ben” ve “kaplama lekeleri” özelinde yüzde 7,7’lik yaklaşık dilimle başı çekiyor. Türkiye’de hasta ve danışanların internetteki aramalarına ilişkili araştırmaya karşı, internet kullanıcıları en yüksek “kaplama hastalıkları”nı arıyor. Afiyet araştırması fail kullanıcılarla sağlık durumu profesyoneli, hekim ve uzmanları amma araya taşıyan Hekim Takvimi internet sitesi, 2017 yılındaki 46 milyon oturumunu inceleyerek yatalak ve danışanların internetteki aramalarına ilişkin arama yaptı. Araştırma sonuçlarına uygun internet, sıhhat araştırması yaparken açış başvurulan babalık oluyor. Bütün iki kişiden birinin kendisini “internet kullanıcısı” gibi tanımladığı Türkiye’de, sağlık durumu araştırması yapan internet kullanıcılarının sayısı ayrıca epeyce pozitif.

olsa olsa cilt hastalıkları

Ten hastalıkları, Türkiye genelinde en fazla aranan hastalıklar aralarında başta gelen sıralı durum alıyor. Deri hastalıklarını, alerji ve mayasıl devam ediyor. Hastalıkların aranma oranları yüzde 3,97, yüzde 2,59 ve yüzde 2,47 biçimli sıralanıyor. Deribilim branşında yapılan aramalar “ben” ve “kaplama lekeleri” özelinde yüzde 7,7’lik yaklaşık bölüm birlikte başı çekerken, dişil hastalıkları ve doğum branşında “riskli hamilelik” ve “vajinismus”la bağıntılı yapılan aramalar tahmini veride yüzde 3,18’lik yaklaşık paya sahip.

diyabet, ilk 10 aralarında

İnternet kullanıcılarının azami aradığı hastalıklar arasında durum yüzölçümü şeker hastalığı, maksimum aranan başlangıç 3 şefkât içinde olmasa de hemen hemen hiç tüm şehirde açış 10 arasında bulunuyor. Hastalığın Türkiye’de yüzölçümü ayırmaksızın geniş bir şekilde görülmesinin, bunun en temel sebeplerinden kimse olduğu sanı ediliyor. Mesele “kötü şey” hastalığına geldiğinde ayaklık kimi daha farklılaşıyor. Çok eleştirici bazı bozukluk olduğu göre araştırma ve bilgi teslim alma aşamasında, gösterme konulana öyle kimse kendisine “kötü şey” gibi bazı rahatsızlığı konduramıyor. Bu da aramalara, “çok fazla kötü şey araması olmaması” biçimli yansıyor. en çok aranan 30 etkileme -da kimisi kanser araması görülmüyor. Belirtme konulduktan sonuç keşke hastalar genel olarak hekimlerle diyalog kurup, sorularını açıkça onlara soruyor.

Kadınlar daha varlıklar

Kadınlar yüzde 59,5’lik oranla erkeklere karşı afiyet aramalarında ve bu aramaları yaparken teknoloji kullanımında bir kat daha servet. Yaş aralıklarına bakıldığında 25-34 sulu grubunun yüzde 43,2’lik kıyasla en servet grubu oluşturduğu görülüyor. Bu sulu aralığını yüzde 24’lük nispeten 35-44 yağmurlu aralığı takip ediyor. Bu iki yağışlı grubunda en çok arama yapanlar yeniden kadınlar. olsa olsa aranan etkileme ve belirtilerin ilk 10’una bakıldığında bu isim cinsi kırılımı görülebiliyor.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın