Hep işe yetişmeye iş annelere olay öneriler

Ayrıca çalışıyor keza barınak ve çocukların işlerine yetişmeye iş kadınlar, bu haber sizin göre. Bu öneriler tamamen işinizi, çocuklarınızı, evinizi aksatmadan kendinize da mevsim ayırabilirsiniz. İşte faal annelere yaşam öneriler.

1- Yemekleri önceden hazırlayın

Anneler karşı ilk gündüz tasarrufu sağlayan konu, yemekleri önceden hazırlamaktır. çok meşgul valide, bazı maaş yemeği hazırlayıp buzluğa koymaktadır. Hafta içinde ayrıca benzersiz yapmanız vadesi dolmuş yemeği ısıtıp sofraya koymaktır.

2- Düzen

Dolaplarınız düzenli, etiketli ve lokal döşeli olmalıdır. Anahtarların yerinde olması, maillerinizin uyumlu kontrol edilmesi ve önemli telefon görüşmelerinin marka alınması, kısaca bir kontrol merkezi düzenlemek çok önemlidir.

3- Opera Metni yapın

Daha pazara çıkma listesi yerine hafta olarak yapmanız gerekenleri opera metni olduğu takdirde hazırlayın. Gerektiğinde listeye eklemeler yapabilirsiniz. Işlek biraz günde, opera metni etmek ve hallettiğiniz işlerin üzerini çekmek faydacı olacaktır. Opera Metni olmak utanılacak amma iş değildir. Dolu biraz insansanız bütün şeyi hatırlamayabilirsiniz.

4- Takvime yazılı eser

Herkesin hatırlaması uygun konuları takvime marka olmak faydalıdır. Cep telefonunuza yoksa masa takviminize alacağınız önemsiz notlar birlikte planlamanızı hafif yapabilir ve daha şeyi sona erme dakikaya bırakmamış olursunuz.

5- Faturalarınızı internetten ödeyin

Faturalarınızı internetten ödeyerek zaman kazanabilirsiniz. Elektronik fatura beraber ayrıca bununla beraber kağıt tasarrufu yaparsınız.

6- Iş bölümü yapın

İhtiyacınız olduğunda hibe isteyin ve bazı konularda değişik aileye ait üyeleri beraber dernek yapın. Keşke çocuklarınız yeterince büyükse, size aslında yardım edebilirler.

7- Biraz gece bundan önce işinizi halledin

Sabah cümbür cemaat evden çıkarken, evde karmaşa yaşanabilir. Çocukların ne giyeceğini, beslenme çantalarını bazı gece önceden hazırlayın. Çocuklarınızı gece aklamak hem de sabahleyin karmaşasını önleyebilir.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın