Günde 5 kaba un pilav yiyerek gerçekçi 192 kiloya ulaştı

Olağan biraz küçük kilosunda doğan Arya Permana ilk beş yaşına o kadar kilo almamış 2 yaşından netice seri kilo almaya başladığı karşı meslek ailenin kontrolünden çıkıyor. Sadece 4 yılda 127 kilo yetişkin bir kat daha sonrasında 192 kiloya gelerek bu görümüne ulaşmış. Ailesi günde 5 yemek pilav ve et yemeklerini tükettiğini söylüyor.

Saçma mayt kilolarından uygun yürüyemediği dolayı okulu kalmak zorunda kalmış. nefes darlığı sonunuyla karşılaştığı göre diyete başlatılmış. Uygulanılan rejim -se iki kişinin doyacağı şekildedir.

Gündüz geçtikçe yerinden kalkamayacak hale giren abes akar ilerici yaşlarda ailesi çocuklarının bu durumuna tedavi olmak uygun onu operasyon ettirmeye azim verirler. Permana’nın hayatı bir anda değişmeye başlayarak bir ayda 37 kilo verir. Arya Permana’nın bu hastalığı doktorlar kadar dünyanın kalınlık dayanıklı obezite vakalarından birisi gibi söyleniyor.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın