Ev etkinliği, kuru dallar

Yaz bitiyor ve son bahar yaklaşıyor bunu çocuğunuzla kaliteli zaman geçirecek bir etkinliğe çevirebilirsiniz. Son baharın en güzel yanı dökülen yapraklardır bence. Ağaçların kuruyan dalları da dökülür ve bu dallar sizin ile çocuğunuz için çok güzel bir ev süsüne dönüşebilir. Bu süsü yaparken çocuğunuzla geçirdiğiniz kaliteli zamanda yanınıza kar kalır.

Kuru dalları toplayıp rengarenk boyamak ve güzel bir vazoya koymak hem evinize renk katacak hemde çocuğunuz için eğlenceli bir etkinlik olacak. Rengarenk boyadığınız bu kuru dallar üzerine hazır olarak alacağınız kuş figürleri ya da evde kağıt kullanarak yapacağınız kuşları kondurmakta renk katacaktır.

Dalları aşağıda gördüğünüz gibi boyamadan bir vazoya dahi koysanız evinize bir hava, güzellik katacaktır. Kolayca bulabileceğiniz malzemelerle evinizi hava katabilir. El emeğinizle yaptığınız bir dekorun tadını çıkara bilirsiniz.
kuru-dal-boyama-2
Ama tabi ki size tavsiyemiz dalları boyayarak daha güzel bir görünüme kavuşturmak. Hatta vazoyu da farkı desenlerle süsleyerek havayı biraz daha güzelleştire bilirsiniz. Şimdi size kolay gelsin diyerek makaleye son veriyorum. Bol bol eğlenin.

kuru-dal-boyama

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

1 thought on “Ev etkinliği, kuru dallar

    Tarkan

    (26/01/2017 - 03:30)

    Çok güzel bir fikir kesinlikle deneyeceğim. Boyalı daha güzel görünüyor bende boyarım büyük ihtimal.

Bir cevap yazın