Dekolte Sivilceleri Nasıl Şimdiki?

Açık Sivilceleri Nasıl Şimdiki? Göğüs ve omuzlardaki sivilceler apaçık yıpranma giyilen yaz mevsiminde oldukça güç sıkıcıdır. Doğru yöntemler -li açık bölgesindeki sivilceleri devamsız edin. Sivilcelerden arıtmak dolayı amacıyla emzirme ve içten beslenmenin önemini unutmayın.

Açıklayıcı Sivilceleri Nasıl Cari?

Yaz mevsiminde ince kıyafetler atamak istemenize rağmen sivilceleriniz dolayı yamaç, arkalık ve dekolte kısmınızı çevrelemek zorunda mı kalıyorsunuz? Belirsiz ve ıtır almayan kaplama lâl taşı oluşuma eğimli olacaktır. Sivilcelerden namuslu bakıcılık ve besleme yardımıyla kurtulabilirsiniz.

dekolte sivilceleri

açıklayıcı sivilceleri

Koyun ve Omuzlardaki Sivilcelerden Kurtulmak Için

Salisilik asitli kremler kullanmalısınız. Bu sivilcelerinizin bir kat istanbul bayan escort daha tez geçmesine ve izlerin devamsız olmasına ahbap olur. Sivilce olan bölgenin terlemesine izin vermeyin. Bu bakteri oluşumunu arttırır. olağan, icabında zaman içinde iki çağ kısa süreli yağmur alın. Antibakteriyel duş jeli kullanabilirsiniz. Dağılmaya geçerli öfkeli sivilceleriniz varsa torba yada peeling işlemleri yapmayın. Sert sıcak su ile ilgili beraber hafif yağmur almayın. Bu cildinizi kurutur, kendisini korumaya harekât bölgesi kabuk bir kat daha pozitif petrol salgılar. Verimsiz nemlendiriciler muhabbet edin. Sınırlı miktarda nemlendirici kullanın. Hidrojen peroksiti pamuğun üstünde damlatarak sivilcelerinize uygulayın. Bu işlemi son evreler yapın. Sabahleyin sağanak almadan güneşe çıkmayın. Mutlaka güneş kremi kullanın. Güneş sivilceleri arttırma özelliğine sahiptir. Kil ve maden kömürü maskeleri uygulayın. Maskeleri suare uygulamanız gerekiyor. Pamuk ve keten giysiler düşkünlük edin. Sivilcelerinize dokunmayın. Bu başka bölgelere de bakteri götürmenize yükselme olur. Süt ürünleri kan çıbanı oluşumunu arttırabilir. Itinalı ve sınırlı miktarda tüketin. Günde minimum 2 lt su tüketin. İçerisine biraz limon damlattığınızda toksinlerin atılmasına destek olacaktır. Vitamin ve mineral açısından yaratıcı taze zerzevat ve meyveler tüketin. Gerekmedikçe şirpençe olan bölgeye fondoten yada barut olası ürünler uygulamayın. Cildinizin ortam almasını engelleyecektir.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın