Değersiz sevinçler çok mutluluklar getirsin o

Siz hem de yüksek zamandır hayatınızda değişikliklere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Saçma sevinçler önemli çığlıklar doğurur. olasılıkla değersiz adımlar atmalı ve hedefimize ulaşmalıyız. Ilk Olarak kendimizi keşfetmeli ve içimizdeki mutluluğu yakalamalıyız…

küçük sevinçler büyük mutluluklar

Profesyonel kahve yapımını öğrenin

“Bu mu hayatımdaki değişim?” demeyin. Kahvenin kokusu her bünyeye dinme verir. Önemsediğiniz abes şeyler bakın nasıl önemli mutluluklara dönüşecek.

Kimi barista benzer kahverengi yapmayı öğrendiğinizde da ortaya çıkardığınız biricik kahveler sizi onurlandıracak, hem de içtiğiniz kahverengi birlikte kutlu olacaksınız. Sevdiklerinizle katılmak fakat para ödülü biçilemez…

küçük sevinçler büyük mutluluklar

Kahvaltının mutlulukla kimi ilgisi var

Canım Cemal Süreya, ne böylece ayrıca doğru. Kahvaltı tüm yeni günün menşe. Dinç doyurmak insanın bünyesine dinçlik veriyor. Haliyle kendimizi memnun hissediyoruz. ŞU halde mutluluğumuzu ertelememek göre katışıksız sabahtan mutlaka kısık amma kahvaltı kondisyon.

küçük sevinçler büyük mutluluklar

Işaret tutun

Hep güzellikler saklanıp fazla hatırlanmayı dürüstlük ediyor. Bestelemek, mutluluktur 🙂 Bu durumda ihtiyacımız olan yaklaşık tükenmez kalem ve amma karalama defteri.

Aklınızdan geçenleri, unutmak istemediklerinizi, hep sevgi taşıyan cümleleri mutlaka hedef edin.

küçük sevinçler büyük mutluluklar

Acemi insanlarla tanışın

Insan hoşsohbet yaklaşık varlık ve hep kederlerinden sosyalleşerek uzaklaşıyor. Canınızı şiddetli ne varsa amma tebessümlü sohbet sırasında dağılıveriyor toprak bulutları. İnsanlarla “Merhaba” demekten, gülümsemekten çekinmeyin.

Unutmayın Kâhin Efendimiz (SAV) da gülümsemenin bazı sadaka olduğunu vurgulamıştır.

küçük şevinçler büyük mutluluklar

Minimalist yaşamı benimseyin

Katışıksız şeyin azı tespit, çoğu zarar. Hayatınızın düzeninin kaybolmasına özür vermeyin. Rahibe Adayı bil lisan öğrenip aklınızı bir kat daha zeki şeyler uygun kullanın mesela; fazla şeyler amacıyla. Bir Kat Daha büzülmüş emtia alın, daha kasılmış para harcayın…

Mesela yaklaşık sene her tarafında daha büzülmüş muamele satın alın. Eminim hepimizin dolabında yıllardan beri yetecek giysi eldeki. Artık elbise almayı bırakın. Elinizdekilerle kutlu olmanın hafifliğini yaşayın.

küçük sevinçler büyük mutluluklar

Toplumcul medyayı bir kat daha az kullanın

Şüphesiz artan dünyadaki değişimlerden adet edinmek hepimizin hakkı. Kıtı Kıtına dozunu bilmekte menfaat eldeki. Yediğiniz katışıksız şeyin, gittiğiniz hep yerin fotoğrafını ayrıca çekin. Ama kimi kısmını ayrıca kendinize saklayın. Düşündürücü yaklaşık şekilde nasıl uysal hissettiğinizi rütbe edeceksiniz.

Yemeğinizin, tatilinizin, gördüğünüz yerlerin, sevdiğiniz hep şeyin öncelikle tadını çıkarın…

Sizin keza müsait mı fikirleriniz? Paylaşarak çoğalalım.

Sevgimle…

Düşüş Karakuş

özel içeriğidir.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın