Bohem Stili ‘nin Olmazsa Imkânsız Parçaları

Sizde kendi geçimini sağlayan ruhlu ve rahat giyinmeyi seviyorsanız bohem tarzını ağır seveceksiniz. Bohem stili nin olmazsa olanaksız parçaları nelerdir? Sizde kendinizi bu tarza yakın hissediyorsanız mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Bohem Stili ‘nin Olmazsa Çekilmez Parçaları

1950’lerin / 1960’ların özgürleşmeye başlayan anlayış elbetteki çılgınlık hem kendisini göstermeye başlamıştı. ŞU günden bu zamana eğer umumi çizgileri farksız kalmayı başaran dar ve konforu çehre planda alıkoyucu bohem tarzının günümüze yansımalarını sizin amacıyla derledik.

Maxi Takım Elbiseler
Süslü, baskılı yüksek elbiseler bu tarzın temel taşlarından biridir. İsterseniz aşırı bir korsaj ile kombinleyebilirsiniz.

Yetersiz Elbiseler
Dokumacılık Ile Ilgili kumaşlardan oluşan pamuklu yada keten elbiseler yaz aylarında kurtaran belki. Uzun tüylü küpeler ile kurnaz bazı kombin oluşturabilirsiniz.

Abartılı ve Tok Etekler
Aşırı ırksal motifler bulunduran bol cepli etekler ile istediğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz. Sade Ve Basit biraz tshirt -li kombinleyebilirsiniz.

Upuzun Etekler
Bu etekler boyunuzu olduğundan bir kat daha boylu boslu gösterir. Iç para babası ayakkabı yada sandaletler ile dalgalı ve kurnaz biraz gösterme çizer.

Harem Pantolon
Bazılarının hippi bazılarının keşke harem pantolan dediği bu proje bir kat daha pozitif duyuru çekicidir. Kullanıldığında övünç kaynağı ve saçınızında bohem tarzda garantili olması görsel ünite sağlayacaktır.

Omuzu Açık Üstler
Omuzlarınızı daha balıketi egzersiz yapmak istiyorsanız mutlaka denemeniz beklenen amma modeldir. Minicik şortlar -li hayali bir kombin oluşturabilir.

Spesifik Günler Karşı Bohem Elbiseler
Üstüne minimal işlemeler bulunduran bu elbiseler sizin imzanız falan olabilir. Yalın ve biricik ton kumaşları şefkât edebilirsiniz.

Desenli Jean
Ister desenli istersenizde püsküllü olanları düşkünlük edebilirsiniz. Tam bir gömlek birlikte kombinleyebilirsiniz.

Tulumlar
Kolaylık ve bohem tarzı bütünleştiren birincil parçalardan biri da tulumlardır. İstediğiniz renkte ve tasarımda tulum seçebilirsiniz.

Yüksek Tunikler
Bildiğimiz tuniklerden bir kat daha farklı olan bu tarzda çoğunlukla dokuma kumaşlar kullanılır. Üzerindeki baskılar beraber şık olmayı başarabilirsiniz.

Denim Ceketler
Bu ceketleri evde kendinizde istediğiniz tarzda yapabilirsiniz. Ne De bağırsa içi kılsı çıkıntı istersenizde çiçekli baskılar yapabilirsiniz.

Botlar
Yaz ve kışlık nubuk ve kısa boylu botlar bohem tarzın kalınlık kalın kullanılan parçalarıdır.

Gladyatör Sandaletler
Bu tarzın en yakın başlangıç üç parçası arasına girebilecek gladyatör sandaletler literatür çap akıcı ayakkabılarıdır.

Irksal Takılar
Bohem tarza acayip dolu palamar ağzı ve ülger taşıyan takılar kullanabilirsiniz. Kızılderili etkisi bu tarza çok hakimdir.

Şapkalar
Bohem tarzın işaretli havasını dalgın güzide ve kurnaz bir bone almayı düşünebilirsiniz.

Süslü Saç Aksesuarları
Gerçek çiçekler yerine başı adamakıllı saran çiçek aksesuarlarını yada bandanaları deneyebilirsiniz.

El Çantaları
Bu tarzın çantalarıda şüphesiz farklıdır. Çoğunlukla kahverengi ve ırksal modellerin hakim olduğu dava tarzı vardır.

Fular Bağlayıcı
Basit bir kıyafetinizi güzel bir hale getirmek ister misiniz? Başörtü kullanmayı deneyebilirsiniz.

Büyük Gözlükler
1960’lı yılların moda starı iri gözlükler bohem türünden defalarca kullanılan parçalarıdır.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın