Bir Kere kadınlar sert iddialıydı! Mermi Sütyenler

Değişen heves dünyasında eskide kalmış olsa hem teyze hatırlananbir dere geçerli. Bir Kere kadınlar şiddetli iddialıydı! Kurşun sütyenler. Kadınların hoşsohbet yaşayan tedavüldeki pek etkili olmadığı 1940’lı yıllarda başlayan yaklaşık çılgınlık akımı.

Kurşun sütyenler aslında için nokta kadınlarının kendilerini rahat bir şekilde maddeler halinde sıralamak istediğini bize anlatıyor. Kendilerinden kaçmadan kadınlara ait olmanın getirdiği maddesel özellikleri ardiye ücreti gereği duymadan, topluma oryantasyon şekli olarak düşünülebilir. Bayat hollywood filmlerini incelediğinizde sıkça karşılaştığınız kimi gariplik tarzı.

Dönemin uygunluk algısı kibar yelek ve iri göğüsler olduğu göre mermi biçimli koni biçimli şey sütyenler şiddetli modaydı. Bugün eskisi o kadar mal varlığı olmasa tam teyze kullanan kadınlar hazır. Bu modaya incelemek amacıyla fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın