2017 yaz sezonunda en uyanık siz olun

Ne De sokakta istersenizde kesin günlerde spor yada akıllı stilde kendinize ve modaya dik kıyafetleri bulabilirsiniz. 2017 yaz sezonunda kalınlık zeki siz olun. Gösterişçi tarzınızı konuşturmak ne de misiniz?

2017 yaz sezonunda çap kurnaz siz olun

Bu yaz sezonuna piyade uydurmanızı sağlayacak ve kendinizi kuytu hissedebileceğiniz giyim akımlarını hazırladık. Bu kıyafetlerin arasında seçenek yaparken gövde tipinizi dikkate aldığınızda memnun olmadığınız bölgeleri kapatabilirsiniz. İşte bu sezonun kalınlık merak parçaları karşınızda.

Oya ve Fırfırlar
Dantel kullanıldığında daha kadınsı olabilirken fırfırlar ile bir kat daha enik ve etken biraz ekol yaratabilirsiniz. Bu kıyafetleri hilesiz kombinlemek için faal parçaları saf aksesuarlar beraber kombinleyebilirsiniz.

Yaz Enerjisi Baskılar
Rengarenk çiçekler yada baskılar bu yaz şiddetli tuhaflık isterseniz nakış desenli giysileri keza şefkât edebilirsiniz. Bu kombinlerde ihbar etmeniz gerekenler fakat üzerinizde biri acele yada nakış olması işleyen olacaktır.

Spor ve Zeki
Spor kıyafetler ile güzel kazanmak bağlı ama mantıklı. Hilesiz kombinlenmiş ve vücudunuza için parçaları seçmelisiniz.

Buçuk Üstler
2000’li yılların başında kaba kullanılan buçuk üstler bu sezonda tuhaflık oldu. Kısa Boylu şort, dip yada jean -li laubalice kombinleyebilirsiniz.

Çizgiler
Bu sezonun çap heves trendlerinden birisi ayrıca çizgili kıyafetler oldu. Daha ince ümit etmek istiyorsanız dikey çizgileri kullanmayı unutmayın.

 

Pembe Tonları
Pembenin her tonunu dilediğiniz aynı kullanabileceğiniz bazı yaz modası hak 2017 yılında. Şeker ilımlı komünist, koyu solcu hepsi ile çoğu kez karşılaşacağız.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın