2017 Kış trendleri belli oldu, rengarenk giyinmeye hazır olun

2017 Kış trendleri belli oldu bu kış oldukça renkli, cesur ve eğlenceli giyinmeye hazır olmanız gerekli. Bu kış sade renkler yerini göz alıcı parlak renklere bırakıyor.

2017 Kış trendleri

2017 trenleri
2017 trenleri

2017 Kışı en favori renkler metal, gümüş ve siyah olarak belirleniyor. Sade görünüşten daha çok göz alıcı ve parlak giyinmeye özen göstermeniz gerekli. Cesur bir tavır sergileyerek kombin alışkanlıklarınızın dışına çıkmanız 2017 kışında sizden beklenen en önemli özellik.

 2017 Kış trendleri için bir diğer çarpıcı özellikse yaka detayları ve parlak taşlar ile süsleme. Parlak taşlar ile süslenmiş elbiseler daha çok ilgi görmekte. Yaka detaylarında keskin motifler oldukça şık ve ilgi çekici olarak neredeyse her yılın trendi. Bu yıl bisiklet ve V yakalar kullanılan bluzler gardıropta tekrar trend olmak için bekleyebilir.

Tek parça kıyafetler oldukça ilgi görmeye devam ediyor, özellikle tulum trend kalmayı sürdürüyor. Kat kat giyilen giysiler bu yıl gardıropta duran yerini koruyor. Renkli tulumlar içine kombin edebileceğiniz sade renkli bluzler ile oldukça şık bir görünüş elde edebilirsiniz.

2017 Kış trenleri için atlanılması imkansız olan bir diğer konu ise paltolar ve kürler. Kış aylarında dışarı çıkarken giymeniz gereken paltolar ve kürler 2017 yılında renkli ve cıvıl cıvıl olmalı. Görünüşe göre sokaklar bu yıl tam bir karnaval havasında olacak.

Bir diğer konu ise arma ve rozetlerin kullanılması. Eğer arma ve rozetin varsa hiç durma pantolonuna tak, 2017 kışında oldukça etkili olacak. Dış giyimdeki renkli tavrı korumak 2017 kışında en büyük amaç.

Bir akşam yemeği ya da davete katılacak iseniz 1980 yıllara dönmenizi tavsiye ederiz. Bu kış davet ve toplantılarda 80’ler rüzgarları esecek. Parlak, salaş ve simli abiyeler 2017 kışında oldukça tercih edilecek.

2017 Doğru çanta ve ayakkabı seçimi

Kıyafet seçimini tamamlamak için mutlaka doğru ayakkabı seçimi gerekli. Stiletto modası bu yıl durdu yerine kısa küt topuklu Sindirella ayakkabıları geldi. Bu yıl ayakkabı seçiminiz daha modern ve renkli olmalı.

 

2017 kış trenleri
2017 kış trenleri

Çapraz çantalar oldukça moda olmaya 2017 kışında da devam ediyor. Güvende olduğunu his ettiğin çapraz çantaları renk uyumu içinde istediğin gibi kullanmakta özgürsün.

Bu yıl sloganlı sweatshirtler çok tutulacak. Eğer seninde söyleyecek şeylerin varsa mutlaka sloganlı bir sweatshirtler temin etmeni öneririm.

Doğru şekilde giyinme her ortamda ilgi çekici ve onurlandırıcı olacaktır. Giyinirken mutlaka 2017 Kış trenleri kapsamında giyinmeniz önemli.

Hızlı zayıflama adlı konumuza göz atmak ister misiniz.

Yazar: Meraklı Anne

meraklianne.net / Sitemiz 2016 yılında sizlere doğru ve doğal bilgiler vermek adına kurulmuştur. Sitemizdeki tüm makaleler editörlerimiz tarafından sizin için hazırlanmaktadır.

1 thought on “2017 Kış trendleri belli oldu, rengarenk giyinmeye hazır olun

Bir cevap yazın